20 Kilo Vermek İstiyorum

20 Kilo Vermek İstiyorum

"20 kilo fazlam var. 20 kilo vermek istiyorum." diyorsanız; Bu makalede sizlere 20 kilo vermek için diyet ve nasıl uygulandığı hakkında bilgiler sunmaktayız...

20 kilo vermek için diyet denilince aklımıza gerçekten verilmesi olanaksız 20 kilo ve 15 günlük kısa bir zaman dilimi gelmektedir. Bu diyeti uygularken kolayca kilo verdiğinizi görecek ve baştan düşündüğünüz o korkunç açlık hissinin gerçekleşmediğini göreceksiniz.

20 kilo verme diyetini uygulamada sizlere önereceğimiz diyet konusunda herhangi bir şüpheniz olmaması için, bu diyeti yapmanıza engel olan bir rahatsızlığınız olup olmadığı konusunda doktorunuza danışmanızdır. 20 kilo vermek için bu diyetle başarılı olamama ihtimaliniz şayet bu diyeti eksiksiz uyguluyorsanız mümkün değildir.

Ancak eğer hala kilo vermiyorsanız, o zaman yedikleriniz konusunda kendinizi kandırıyor olabilirsiniz. Örneğin çayın yanında yediğiniz o 2 tane bisküviyi, ya da doğum günü partisinde elinize tutuşturulan pastayı, ağzınıza attığınız bir avuç fıstığı, ya da yerdiğiniz grissinileri saymayı unutuyorsunuzdur belki, ya da kendinizden bile saklıyorsunuzdur.

Ama bunlar biriktikçe kilo verememenin sebebi olup çıkıverirler. Eğer kilo verememekten şikayet ediyorsanız, bir beslenme günlüğü tutun ve yiyip içtiğiniz her şeyi yazın. Haftanın sonunda, eğer dürüstçe her yiyip içtiğinizi yazdıysanız, niye kilo veremediğinizi göreceksiniz.