5 Kilo Vermek

5 Kilo Vermek

5 kilo vermek, istiyorsunuz ama nasıl ve nereden başlayacağınızı mı bilmiyorsunuz ? Kilo nasıl verilir diye dert etmeyin. Aslında işiniz çok kolay çünkü aşırı kilolu olmadığınız için 5 kilo vermek, basit pratik bilgileri uygulayarak çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Burada mühim olan diyet kelimesini unutmanızdır.

5 Kilo Vermek İçin Bazı Öneriler :

İlk önce vazgeçemediğiniz ama aynı zamanda kilo yapan bir yiyeceği seçip 40 gün yememeniz gerekiyor ve bu şekilde o yiyeceğin tadını unutmuş olduğunuzu görebilirsiniz.
5 kilo vermenizde yardımcı olacak bir diğer öneri ise elbetteki su içmek günlük mutlaka 2 litre su alın hatta küçük su şişesiyle içerseniz ne kadar almanız gerektiğini de bilebilirsiniz.
Yemek yedikten hemen sonra uyumayın. kilo nasıl verilir, diyorsanız biraz hareket şart ayrıca gece atıştırmalarınız varsa mutlaka vazgeçin faydasını göreceksiniz. 5 kilo vermek için diyet şart değil demiştik evet bir diğer öneri ise süt ve süt ürünlerini gün içerisinde bol tüketin çünkü kalsiyum sebebiyle fazla kalori harcamış olursunuz ve içmeyenlere oranla % 70 daha fazla yağ yakmış olursunuz.
5 kilo vermek istiyorsanız stresi mutlaka yenmeye çalışın, çünkü vücudunuz stres salgılamaya başlarsa özellikle göbek bölgesindeki yağ hücreleri büyüyecektir ve yağlanmalar oluşacaktır. Stres yaptıkça kilo almaya başlayacaksınız.