Diyetkolik Diyetisyenim 16.02.2018    2 dakikada okunur
6

Online Diyet

Online diyetin avantajları ve sunduğu kolaylıklar nelerdir?

1-Online diyetin en güzel tarafı kilo takibini daha kolay bir şekilde yapabilmendir. Bütün diyet sürecin online şekilde ilerlediği için zaman ya da mekan derdi yaşamazsın ve nerede ne zaman olursan ol diyetini sürdürebilirsin.

2-Düzenli şekilde diyetisyene gidecek zamanı yaratmakta zorlanıyorsan online diyet sayesinde sürdürülebilir bir diyete başlarsın. Bu sayede her hafta diyetisyen randevusu için programını ayarlamana gerek kalmadan, ne zaman ihtiyaç duyarsan o zaman diyetisyenin yanında, yani cebinde olur :)

3-Haftadan haftaya ya da aydan aya diyetisyene gittikçe değil, sürekli olarak takip edildiğin için online diyetle motivasyonun geçici değil, sürekli olur. Diyete başlamak bir adımdır ancak devam ettirebilmek, hedefine ulaşmak ve son olarak ulaştığın başarıyı korumak daha önemli adımlardır ve bu adımlar çoğu kişi için o ilk adımdan daha zordur. Online diyette diyetisyenin seni sürekli olarak izler, yaptığın doğruları ve yanlışları tespit ederek seni bilgilendirir.

4-Yaşadığın yerde bir diyetisyene ulaşman zorsa, online diyet sistemiyle her an ulaşabileceğin bir diyetisyene kavuşmuş olursun. Örneğin şehir merkezine uzak bir yerde yaşıyorsan online diyet sayesinde istikrarlı ve eksiksiz bir diyet uygulayabilirsin. Online diyet sisteminde etkin bir kontrol ve takip mekanizması işletilir.

5-Online diyet sisteminde aklına gelen soruları sormak, endişelerini paylaşmak için beklemen gerekmez çünkü diyetisyenlerimize Diyetkolik uygulamasından bir mesajla ulaşabilirsin. Kaçamak yaptığında “Tüh Be!” bölümüne girerek itirafta bulunduğunda, diyetisyenin bu kaçamağı nasıl telafi edeceğini, yediklerini nasıl dengeleyebileceğini açıklar ve listeni buna göre günceller.

6-Diyetisyenlerimiz ara ve ana öğün saatlerinde uygulama üzerinden sana hatırlatmalarda bulunur. Böylece online diyet sistemi günlük koşuşturmaca sırasında öğün atlama ihtimalini ortadan kaldırır.

 

DİYETKOLİK'LE ONLINE DİYET AVANTAJLARINDAN YARARLAN
Tüm bu kolaylıklardan yararlanarak online diyete başlamak ve hedefine giden yolda sağlıklı adımlarla ilerlemek istiyorsan Diyetkolik tam sana göre!

Diyetkolik’in online diyet sisteminde diyetisyenler senin kişisel özelliklerini, beslenme ve öğün alışkanlıklarını öğrenir, bunları analiz eder ve bu bilgiler ışığında sana özel bir diyet listesi hazırlar. Bu, sabit ve sıkıcı bir diyet listesi değildir. Diyetini sürdürebilmen için alternatifli menü seçeneklerin olur ve böylece listendeki yemeklere ulaşmakta güçlük yaşamazsın.

Online diyet sürecinde sürekli bir kontrol ve takip mekanizması işlediği için kendini yalnız hissetmez ve böylece motivasyonunu kaybetmezsin.

Diyetkolikle online diyetisyenine ulaşmak için tıkla.

Bu Kategoriden Diğer Yazılar

İlgini Çekebilir