Şaban Gök

Diyetisyen

8 Yorum

5.0
  • Online Hizmet
  • Klinik Hizmet

Dengeli Beslen, Sağlıklı Yaşa

25.12.2019'den beri üye

Diyetisyen Şaban Gök Sağlıklı Beslenme Ve Diyet Danışmanlığı

Yeşilbahçe, Metin Kasapoğlu Cd. No:33, 07160 Muratpaşa/antalya

Danışmanlık Paketleri

Uzmanlıklar

Eğitim Bilgileri

İş Deneyimleri

Yorumlar (8)

Ortalama Puan

5.0

a**** c*****

11.08.2020

5

Endokrin doktorumun kan şekerlerin için kilo vermeniz gerekli demesiyle başladığım Şaban bey sayesinde hem kilo verdim hem de artık şekerlerim 120 cıvarına düşürdüm. 200 altına düşüremedığım şekerim artık normal seviyede. hemde 10 kg verdık. çok teşekkür ederim kendisine. Şeker hastalığımı yönetmeyi öğrendim. Şeker hastalarına gönül rahalığı ile tavsiye ederim.

f***** d*****

11.08.2020

5

Diyetisyene PANDEMİ dönemi aldğım kiloları vermek için başlama kararı aldım. İyiki Şaban bey ile başlamışım. özellikle ilk ay 8 kilo verdirerek beni çok iyi motive etti. Çok sıkı takip ediyor ve uyarı mesajları atıyor. şuan toplam 14 kilo verdik hedefimiz 25 kilo vermek ve gelinlik giydığım kiloya ulaşmak . çok teşekkür ediyorum. MOTİVASYON ARAYANLAR İÇİN KESİNLİKLE TAVSİYE EDEBİLİRİM.

b** s***

23.05.2020

5

Şaban beyle bir arkadaşımın tavsiyesi ile başladım. ilk görüşmemiz 1.5 saat sürdü ve kendimin ne kadar çok hata yaptığımı görmemi sağladı. Beslenme ve egzersiz programımı hatalarımı düzelterek oluşturdu. Her zaman kendisine ulaşabilmem beni başarıya ulaştırdı. Hiç bıkmadan sorularıma cevap verdi. 5 aylık diyet sürecimde hiç açlığımı hissetmedim. 5 ayda 21 kg vererek koruma programına geçtik. Güler yüzlü ve cana yakınlığına gerçekten teşekkür ediyorum. İyi ki diyetisyenimsiniz.

m*** y****

23.05.2020

5

COVİD-19 PANDEMİ sürecinde tanıştığım Şaban bey hem beslenme hemde pskolojık olarak çok destekcim oldu. Sadece diyet konusunda değilde birçok konuda danışmanım oldu. Bir öğretmen olarak bu dönemde kendıme çok vakit buldum ve Şaban beyle online olarak 2 ayda 13 kg verdık ayrıca daha yolumuz var. İlgisi ve samimiyeti için kendisine çok teşekkür ederim. Hiç tereddüt etmeden tavsiye edebilirim.

R****** T***

28.02.2020

5

Saban beyi tesadüfen buldum. Müthiş bir diyetisyen. Amerikada yaşamama rağmen iki haftada 3 kilo vermemi sağladı.hedefim 5 kilo daha vermek, umuyorumki saban beyle bunu başarıcam kısa zamanda hemde saglıklı bir şekilde...şimdiden tesekkürler saban bey...

h****** y****

27.02.2020

5

Arkadaşımın tavsiyesiyle başladığım Şaban bey ile diyet yapmaktan gercekten zevk aldım. Çünkü hiç açlığımı hissetmedım ve her hafta kilo kaybı sağladık. Motivasyonumu yüksek tutmak için sürekli ilgilendi ve uyarı mesajları attı. Ayrıca iletişim kurması çok kolay. Kararlı bir şekilde kilo vermeye devam edıyoruz. İdeal kiloma çok yaklaştım.İlgi ve cana yakınlığı için teşekkür ederim.

g******* g**

27.02.2020

5

Tamamen benim yaşam tarzıma uygun ve uygulayabiceğim diyet programları sayesinde 5 ayda 21 kg vererek evlenmeden önceki kiloma döndüm. Sadece diyet yazmıyor, sağlıklı beslenmeyi öğretiyor. Motive edici konuşmaları ve yardımlarına ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki diyetisyenimsiniz. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

S***** Y**

15.02.2020

5

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım canım diyetisyenim Şaban Beyle sürekli olumsuz sonuçlanan diyet çabalarım sayesinde 3 ay gibi bir sürede 15 Kg vererek başarıya ulaştık. Çünkü, yüksek motive edici samimi konuşmaları ve kişiye özel beslenme programları ile hiç açıkmadan zayıfladım. Kendisine cana yakınlığı ve yardımları için tekrar teşekkür ederim.

Randevu Al


Yeşilbahçe, Metin Kasapoğlu Cd. No:33, 07160 Muratpaşa/antalya


HİZMET AL