Selin Ecem Eryüzgeç

Selin Ecem Eryüzgeç

Diyetisyen
Tartı korkunuz değil, aynanız olsun!
26.02.2018'den beri üye
YORUMLAR (3)
Doğukan Topçuoğlu
5
D** T*****
17/10/2019
Selin Hanımla diyet yapmaya başladığımdan beri kendimi daha sağlıklı hissediyorum. Daha öncesinde çok miktarda kilo vermeme rağmen bir sene içerisinde geri almıştım. Spora başladıktan sonra Selin Hanımla diyet serüvenimize başladık. Geçtiğimiz 1.5 ay içerisinde sporumun yanında Selin Hanımın yazdığı yasaksız diyet listemle sağlıklı bir şekilde kilo verdiğimi gözlemliyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese kendisini tavsiye ediyorum. Onunla diyet yapmak çok keyifli!
Yiğithan Özdöner
5
Y**** Ö**
17/10/2019
Daha önce birçok kez diyet yapmama rağmen başarılı olamamıştım. Selin hanımla diyete başlayalı daha 1 ay olmadı ve hiç aç kalmadan kilo vermeye başladım bile.. Mesaj attığınızda anında geri dönüş sağlıyor bu da diyet sürecinizi daha kolay geçirmenizi sağlıyor. Bu sürecimi kolaylaştırdığı ve keyifli hale getirdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum :)
Gizay Gurun
5
G******* G*****
16/10/2019
Selin hanımdan bir aydır danışmanlık hizmeti alıyorum. Hiç aç kalmadan, yasaksız diyet listeleriyle kilo verme sürecime devam ediyorum. Her ihtiyacım olduğunda kendisine anında ulaşabiliyor olmak da diyet sürecinde motivasyonumun her zaman yüksek kalmasını sağlıyor. Kendisini herkese tavsiye ediyorum. Onunla diyet yapmak çok kolay :)