Şimal Deniz

Şimal Deniz

Uzman Diyetisyen
Yasaksız beslen, keyifle zayıfla.
18.02.2016'den beri üye
Diyetkolik
Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No: 12 Moda
YORUMLAR (18)
Özge Baran Metin
5
Ö** B******* M**
09/11/2019
Şimal Hanım ile aç kalmadan, mutlulukla nasil kilo verilir öğreniyorsunuz. Her aklıma takılana anında cevap veren, listemi sosyal hayatıma göre uyumlandıran Şimal Hanım’a ne kadar teşekkür etsem az.. Herkese tavsiye ediyorum.
Merve Bozkuş
5
M*** B****
06/11/2019
öncesinde istediğimi yiyerek (tabi ki kontrollü) kilo verdiren, hamile kalmamla birlikte kontrollü bir şekilde kilo almamı sağlayan Şimal Hanım iyi ki varsınız :) şimdi hamilelik sonrası kilo vermek için sabırsızlanıyorum, daha önce bir diyetisyenle bu derece iyi çalıştığımı hatırlamıyorum :)
Joseph Canli
5
J******* C****
04/11/2019
Beslenmeyi doğru bir sekilde bana öğreten Simal Hanima sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.Neredeyse 1.5 ay oldu ilk zamanlar cok zorlanıyordum çünkü Simal Hanimdan önce spor yaptıgım icin belirli yemek gruplarından yiyordum ve bilinçsizce beslendiğimi farkettim ve su an her turlu besin grubundan yiyiyorum ve inanıyorum kısa vaade de çok iyi sonuclar alicagiz.
Esra C
4
E***** C****
02/11/2019
7 ayda olmazsa olmaz yiyeceklerimle yiyerek kilo verdiren, motivasyonu hep yüksek seviyede kılan, ulaşılabilir ve mutlak takipçi sevgili diyetisyenim Şimal iyiki yollarımız kesişmiş:) süpersin...
Özlem Aydin
5
Ö****** A****
01/11/2019
6 ay önce başladık bu yola ilk başta kendime inancım yoktu ama Şimal hanım sayesinde 16 kilo verdim emziriyo olmama rağmen moral motivasyon herşey mükemmel ve en önemlisi istediğim herşeyi yiyerek zayıflıyorum