Şimal Deniz

Şimal Deniz

Uzman Diyetisyen
Yasaksız beslen, keyifle zayıfla.
18.02.2016'den beri üye
Diyetkolik
Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No: 12 Moda
YORUMLAR (8)
Maya  Çalışkan
5
M******* Ç****
05/09/2019
Öncelikle Şimal Hanımla beraber uyguladığımız programda hedefime ulaşıp 4 ayda 10 kilo vermiş oldum.Bu süreç çok zor değil üstelik keyif verici bir şekilde gerçekleşti sağlıklı bir şekilde kilo vermek beni sosyal hayatta hen tatmin hemde mutlu etti.Teşekkür ederim ☺
Esra Dogan
5
E**** D****
05/09/2019
Daha önce birçok defa diyet yapmaya çalışmama rağmen başarılı olamadım. Şimal Hanım ve Diyetkolik'le her şey mümkün :) Şimal Hanım güler yüzlü, sabırlı, sorularımı cevapsız bırakmayan, işini aşkla yapan, oldukça başarılı bir diyetisyen. Ayrıca diyette yasakların olmaması diyet yapmamızı çok kolaylaştırıyor.
Elçin Bür
5
E****** B***
07/08/2019
Hayatımda daha önce hiç diyet yapmamış bir insan olarak diyetle ilk defa Şimal Hanım sayesinde tanıştım. Önceleri diyet yapmanın aç kalmak olduğunu düşünürken aslında bu düşüncemin ne kadar yanlış olduğunu Şimal Hanım’la geçirdiğimiz 1,5 senelik zaman içerisinde anladım. Gerek kendisinin samimi ve olumlu yaklaşımı gerekse sağlık konularındaki bilgisi açısından benim için çok faydalı bir süreç oldu. Benim günlük alışkanlıklarıma göre hazırladığı liste ile aç kalmadan hedeflerime çok kolay ulaşabildim. :)
Özge Ünal
5
Ö****** Ü*******
07/08/2019
Şimal Hanım diyet sürecimde hem güler yüzlülüğü, hem menüdeki çeşitliliği, esnekliği ve bilgilendirmeleri ile kilo verme sürecimde oldukça destek oluyor. En detaylı sorularıma bile mutlaka cevap alıyorum ve hiçbir ricamı kırmıyor, ben de onun bu yaklaşımı sayesinde plana sadık kalma konusunda oldukça gayret gösteriyorum. 4 haftada kilo kaybım 4 kg civarında oldu ve bundan çok memnunum. Son derece motive şekilde diyetime devam ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum J
Aysun Torerler
5
A******* T***
07/08/2019
Diyet çok uzun bir yolculuktu benim için. Başlangıçta yolda yalnız yürüyordum. Bir süre sonra yolumu kaybettiğimde Şimal Hanım’la tanıştık. Benim amacım sağlıklı yaşamaktı ve Şimal Hanım sadece diyetisyen değil, adeta sağlıklı yaşam koçum oldu. Biz sayılarla ilgilenmek yerine sağlıklı besleniyor muyum, kendimi iyi hissediyor muyum, yıllar sonra da sağlığım yerinde olacak mı ve mutlu muyum, bunları önemsiyoruz. Şimal Hanım’la tanıştıktan sonra bu soruların hepsinin cevabı EVET! Bu arada böyle sağlıklı yaşayınca sağlığı bozan kilolar zaten kendiliğinden gidiyor :)