Bul

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
onayliUye

Tuba Feyza Avcı

Diyetisyen
  • Online Hizmet
  • Online Görüşme
  • Yüz yüze Görüşme
  • Online Hizmet
  • Online Görüşme
  • Yüz yüze Görüşme

Danışmanlık Paketleri

Özgeçmiş

Danışmanlık Paketleri

1 Aylık Ekonomik Paket

2 görüşme ve 10 soru hakkı içeren bu paketle size özel hazırlanan diyetlerle sağlıklı ve lezzetli bir yolculuğa hazır mısınız

Dönem Soru Hakkı Yüz Yüze Görüşme Online Görüşme Fiyat
1 Ay 10 Adet Yok 10 dk 2 kez 250 TL SATIN AL
PAKET DETAYI
1 Ay Süreli
Diyetisyene 10 Adet Soru Hakkı
10 dk 2 kez
250 TL - SATIN AL

1 Aylık Süper Fit Paketi

Süper fit paketle her hafta diyetisyeninizle görüntülü görüşme yapabilir ve hafta boyunca aklınıza gelen her şeyi sorabilir motivasyonunuzu hep yüksek tutabilirsiniz.

Dönem Soru Hakkı Yüz Yüze Görüşme Online Görüşme Fiyat
1 Ay Sınırsız Yok 20 dk 4 kez 400 TL SATIN AL
PAKET DETAYI
1 Ay Süreli
Diyetisyene Sınırsız Soru Hakkı
20 dk 4 kez
400 TL - SATIN AL

3 Aylık Bariatrik Cerrahi Paketi

Bariatrik cerrahi alanında uzman diyetisyeninizle nasıl beslenmeniz gerektiği konusunda haftalık görüşmeler, diyet listeleri, detaylı anlatımlarla yeni midenize özel beslenme alışkanlığı oluşturun.

Dönem Soru Hakkı Yüz Yüze Görüşme Online Görüşme Fiyat
3 Ay Sınırsız Yok 30 dk 4 kez 1500 TL SATIN AL
PAKET DETAYI
3 Ay Süreli
Diyetisyene Sınırsız Soru Hakkı
30 dk 4 kez
1500 TL - SATIN AL

Özgeçmiş

Diyetisyen Tuba Feyza Avcı 2016 yılında Haliç Üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünden mezun oldu. T. Feyza Avcı eğitim hayatı sırasında, 2013 yılında İngilterede 3 aylık dil eğitimi gördükten sonra, 2014 yılında İngilterenin önde gelen üniversitelerinden Surrey Universitesinde Avrupa Birliği tarafından yürütülen; Parkinson ve Beslenme, Kronik Yorgunluk Sendromu ve Beslenme, CLYMBOL ve Flicc projelerinde araştırmacı olarak görev almıştır. Hamidiye Şişli Etfal E.A. H. , Dr. Sadi Konuk E. A. H. ve Liv Hospital gibi birçok hastanenin yanı sıra pek çok önemli bölge hastanesinde staj yaptı, T. Feyza Avcı 2015 yılında Şişli Belediyesiyle beraber ilçedeki çok sayıda okullarda 4. Sınıf öğrencilerine obezite taraması ve beslenme eğitimi yaptı. Öğrenciliği ve kariyeri sırasında diyetisyenliğin pek çok alanına ilişkin kurslara katılan T. Feyza Avcı aynı zamanda birçok kongrede, seminerde ve üniversite kariyer gününde konuşmacı olarak yer aldı. Mesleki eğitimlerin yanı sıra T. Feyza Avcı; EFT, REİKİ ve NLP eğitimleri de almıştır. 2017 yılında Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisansa başladı. Yüksek lisans bitirme tezini Obezite Cerrahi ve Beslenme konusunda yapmıştır. 2016 yılında mezun olan T. Feyza Avcı mezun olduğu hafta ilk iş deneyimine Özel Aile Hastanesinde başladı ardından Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezinde göreve devam eden T. Feyza Avcı son olarak 2018 Eylül-2019 Ekim ayları arasında İstinye Üniversitesi Medicalpark Gaziosmanpaşa hastanesinde T. Feyza Avcı gerek poliklinik gerekse klinik anlamda tüm hastalarla ilgilenmekle birlikte bariatrik cerrahi hastalarıyla da ilgilenmiştir. 2019 Kasım ayından beri Nişantaşı'nda kendi ofisinde bireysel yüz yüze ve online danışmanlıklarının yanı sıra kurumsal danışmanlıklarına devam etmektedir. Gönüllü olarak Doğa Derneğinde sosyal sorumluluk projelerine katılan T. Feyza Avcı bir doğaseverdir. Köpeği Atlas’la beraber doğa yürüyüşlerine çıkmak, yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak, sosyal olmak en sevdiği etkinliklerdir.

Eğitim

Eğitim

Haliç Üniversitesi

( - , 2016 )

Beslenme ve Diyetetik Bölümü - Lisans

Uzmanlık Alanları

Uzmanlık Alanları

Anoreksiya ve Blumia Gestasyonel diyabet (gebelik şekeri) Hiperlipidemi İnsülin direnci ve metabolik sendrom Tümünü Göster
İş Deneyimleri

İş Deneyimleri

Medicalpark Hastanesi

(2018 , 2019 )

Diyetisyen

Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi

(2017 , 2018 )

Diyetisyen

Bahçelievler Aile Hastanesi

(2016 , 2017 )

Diyetisyen

adresler

Mesai Saatleri

Pazartesi 09:00 - 20:00
Salı 09:00 - 20:00
Çarşamba 09:00 - 20:00
Perşembe 09:00 - 20:00
Cuma 09:00 - 20:00
adresler

Yazma Süresi

Sorulara yanıt 4 Saat İçinde
İlk diyet planı 24 Saat İçinde

Yorumlar

 

Ortalama Puan

5 0 Yorum
Diyet Planı
Dakiklik
İlgi
Mekan