Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Reklamsız Kullan
facebooktwitterlinkedinwhatsappmail
Diyetkolik Diyetisyenim 14.02.2018 4 dakikada okunur
yorumlar
2
kaydet

En İyi Diyet Uygulaması

İyi bir diyet uygulaması nasıl olur?

En İyi Diyet Uygulaması

Onlarca diyet modeli ve diyet uygulaması, binlerce diyetisyen ve diyet listesi… Herkesin kendi doğrusunu en “doğru” saydığı böyle bir karmaşada gerçekten doğru ve sağlıklı olan zayıflama yöntemini seçmenin zor olduğunu biliyoruz. Diyet yapmaya karar verdiğinde hangi uygulamayı seçmelisin? Nelere dikkat etmelisin?

1-İyi bir diyet uygulaması sana özel olur.
Herkesin yaşam şekli birbirinden farklı. Ve elbette doğuştan gelen birçok kişisel özelliğin de seni sen yapan şeylerin başında geliyor. Öyleyse diyetin de sana özel olmalı. İyi bir diyet uygulaması ilk önce bunu hesaba katarak senin yaşam şeklini, beslenme alışkanlıklarını ve kişisel tercihlerini göz önünde bulundurur.

2-İyi bir diyet uygulaması diyet sürecini başından sonuna dek takip eder. 
en iyi online kalori takipçisi

3-İyi bir diyet uygulaması gerçekçi olur!
en iyi diyet uygulaması

4-İyi bir diyet uygulaması sen neredeysen oradadır! 
en iyi diyet uygulaması

5-İyi bir diyet uygulaması diyet listesi yazıp seni kendi haline bırakmaz. 
en iyi diyet uygulaması

6-İyi bir diyet uygulaması kriz anlarıyla başa çıkmanı sağlar.
Her şey yolunda giderken bazı durumlar seni diyetini bozmak zorunda bırakır. Ama belki de o durumları atlatmanın yolları vardır... Ani gelişen tatil planları genelde en iyi ihtimalle diyetini sekteye uğratır. Tatilde de ulaşabileceğin alternatif besinlerin neler olduğunu bilirsen diyetine tam gaz devam edebilirsin. Diyet sürecinde gelen bir doğumgünü daveti ya da arkadaşlarla yapılan bir akşam programı seni çaresiz bırakabilir. Ama emin ol seçeneklerini bilirsen ya da kaçamak yaptığın durumlarda bile sonrasında nasıl dengeleyeceğini öğrenirsen davetlerde korkusuzca arz-ı endam edebilirsin.

Tüm bu özellikleri bir arada bulabileceğin tek uygulama olan Diyetkolik’in paketlerine hemen göz at.

KULLANICILARIMIZDAN GELEN YORUMLAR
 “Diyetkolik’te yasakların olmaması çok rahatlattı. Kolaylıkla kilo vermeye başlayabiliyorsunuz.” (Banu Telci, 6 ayda 17 kilo verdi)
 “Spor yaptığım için günlük almam gereken kaloriyi hesaplamam gerekiyor. Bu uygulama sayesinde hem yemek düzenim var, hem de kilomu koruyabiliyorum.” (Mert Özaltay) 
 “Diyetkolik benim için bir başlangıç oldu. Hedeflediğim kiloya geldikten sonra ‘Ben bunu başardım!’ demek çok güzel bir hismiş.” (Seda Karaca, 8 ayda 25 kilo verdi)
 “Sağlıklı beslenerek senelerdir görmediğim kiloya ulaştım ve aylardır aynı kilodayım.” (Gonca H., 1 yılda 16 kilo verdi.)
 “Diyetisyenim beni şu düşünceye yönlendirdi: Diyet yapmıyorum, sadece beslenme düzenimi oluşturuyorum.” (Neslihan Boztunç, 2,5 ayda 11 kilo verdi)

facebook twitter linkedin whatsappmail

Yorumlar

Yorum yapan
Fatma Beşiroğlu

Fatma Beşiroğlu N. Mö

02.02.2018
Yanıtla
Seren Kör

Seren Kör merhaba

24.11.2018
Yanıtla