Tüm Eczacıbaşı
Çalışanlarına Özel
e-well!

Sağlıklı ve formda kalmanın zihinsel ve fiziksel ipuçlarını öğrenebileceğin sağlıklı yaşam fikirleri platformumuz “e-well”e hoş geldin! Eczacıbaşı Sağlık Grubu çalışanlarının 3 ay ücretsiz olarak faydalanabildiği ve çalışanlar için özel tasarlanan sağlıklı yaşam platformu “e-well”e akıllı telefonundan ve internet üzerinden 7/24 kolayca ulaşabilirsin.

Sağlıklı Yaşam Fikirleri!

e-well’de seni neler bekliyor?

Egzersiz

Her zaman spor salonlarına gidecek vaktin veya isteğin olmayabilir, Egzersiz ile gün içinde sadece birkaç dakikanı ayırarak daha dinç bir bedene sahip olabilir, haftanın egzersiz videosu ve makale önerileriyle ister evde ister işte sağlığa giden yola hızlı bir adım atabilirsin. Ayrıca e-well’i takip edersen hem Spor Salonlarında indirimli üyelik fırsatlarına hem de Ofiste belirli aralıklarla gerçekleştirilecek Egzersiz Derslerine katılma imkanına kavuşabilirsin.

Beslenme

Sağlıklı ve lezzetli ipuçlarıyla daha doğal bir hayata Beslenme ile merhaba diyebilir, kolayca dengeli beslenebilirsin. Haftanın diyet videosu ve günlük kalori takibi gibi artılarla da fiziğini dilediğin gibi koruyabilirsin. Sağlık haberleri, güncel makaleler ve faydalı önerilerle iyi bir yaşama kavuşacaksın! Ayrıca e-well’i takip edersen hem belirli aralıklarla gerçekleştirilecek Beslenme Seminerlerine katılabilir hem de Diyetklinik hizmeti ile Ofisinde Diyetisyeninle görüşebilir, kilo takibi için online diyet hizmetlerinden yararlanabilirsin.

e-well Hali

Hayata daha pozitif ve motive bakabilmen için sana fark yaratacak bakış açılarının sunulacağı e-well Hali’nde sağlıklı yaşam alışkanlıkları geliştirebilir, daha fazla gülümseyebilir, günlük koşuşturma arasında çoğu zaman unuttuğun güzellikleri yeniden hayatının merkezine oturtabilirsin. Ayrıca e-well’i takip edersen belirli aralıklarla gerçekleştirilecek Yoga Derslerine veya Nefes Terapilerine katılabilirsin.

e-well Fırsatları

e-well platformunu takip edenler birçok farklı fırsattan da yararlanabilecek. e-well web sitesinden veya mobil uygulamasından tek tıkla erişebileceğiniz bu fırsatlar önce online diyet ve diyetisyen hizmeti ile başlıyor. Online diyet ile kilo kontrolünü indirimli spor salonu üyelikleri, yoga-meditasyon ve nefes gibi konularda seminerler takip edecek.