Başarı Hikayeleri
29/07/2016 1
m******* y**

102 den 78 e :)

kilom 102 iken hedefim 80 kg idi ama azimle kararlılıkla öyle bir kilo verdim ki şuan 78 im . 80 e düştüğümde öyle bir psikoloji oluştu ki ne yani bu kadar mıydı? diye düşündüm :) ve öyle bir psikoloji oldu ki daha da vermem şart belki diyet için başka zaman fırsat bulamam diye düşündüm yani ben şartlanmış gibi kendimi hissettim ve çok da gerekli olmamasına rağmen yeni hedef 75 kg koydum. merak ediyorum hedefine ulaşan herkeste aynı şartlanma oluyor mu cevap yazarsanız sevinirim merak ediyorum :)

evet başardım ve çok daha rahat hareket edebiliyorum kendimi çok daha rahat hissediyorum

14/10/2016 2
E******* Ç**

İYİ GÜNLER BEYEFENDİ BEN OKULA GİDİORUM SABAH KAHVALTI YAPIORUM AMA OGLEN NE YİM OKULDA Bİ ÜRÜN TAFSİYE VE DİYET LİSTENİZ

14/10/2016 3
m*** y*****

hamur olan bişey yeme! yağlı bişey yeme! ve mümkünse etli bişeyler ye! yani kimse çok kısıtlı olduğunu sanmasın aslında yenebilecek çok şey var... yani diyet diye tost yersen hamur yemiş olursun . yada diyet diye çok yağlı bir yemek de faydasızdır. lakin dengeyi kaybedersen kilo veremezsin mesela öğlen doyacak kadar yemek zorundasın eğer sen azıcık yersen aç kalırsan o zaman vücut yokluk alrmı verip yediğin her şeyi az bile yesen yağ olarak depoluyor yani doyacak kadar öğlen yemezsen az yersen yine kilo alırsın.. doyacak kadar ye ama hamur yeme ... mümkünse yemekten sonra bir elma yada seçtiğin meyveden yesen daha da iyi olur.. akşamları da sakın ekmek yeme hatta meyve sebze harici hiç bir şey yeme .. yani akşamları yemek yemeyi unut.. taktik şu gündüz doy yemek ye akşam yemek yeme meyve ye .. bence kesin kilo verirsin çünkü ben böyle verdim 3 aydır da 75 kg de sabitledim çok rahatladım.. iyi günler :)

02/11/2016 4
m**** y**

son 2 ay içinde bir kaç defa 74 e inip 77 ye çıktım kendimi defalarca test ettim. istediğim zaman kilo alıyorum istediğimde kilo veriyorum irademe çok hakim olmaya başladım ayrıca vücudumu artık çok daha iyi tanımaya başladım böylece kilo vermek artık benim için çok kolay bir hal aldı. keşke herkes iradesine benim gibi hakim olabilse ve benim gibi vücudunu tanıyabilse böylece kimsede kilo problemi kalmazdı. bence sorunların büyük kısmı iradesizlikten geliyor hemen teslim olunuyor...

Cevap yazmak için giriş yap veya kayıt ol.

Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12 34710 Moda Kadıköy / İstanbul T. 0850 33 34938
Diyetkolik.com Logo