aknetrent sivilce ilacıyla diyet nasıl gider?

16.08.2016 1
b******* ö***

Eğer sizde sivilce ilacı kullanıyorsanız vucudunuz özellikle de kemikleriniz baya güçsüz düşmüştür. Hele de bu süreçte diyet yapıyorsanız vay halinize. Şimdi size bu sivilce ilacını kullanırken vucuda kalıcı hasar bırakmadan zayıflama yöntemlerini maddeleyeceğim.. ( AKNETRENT ROCAUNTANE.. FARKETMEZ HEPSİ AYNI SİVİLCE İLACI MARKALARI FARKLI SADECE)

16.08.2016 2
b******* ö****

1- Her gün en az iki tane maden suyu iç ki ilacın ve diyetin minerallerini bitirmesine izin verme!

2- Sabah aç karnına yağsız süt içmen kemiklerini yıpratan ilacın etkisini biraz da olsa azaltır. Ayrıca sütte tok tutma özelliği olduğundan kahvaltıda kullanımı faydalıdır.

3- Ara öğünlerin birinde mutlaka yoğurt ye. Vucudumuzda ilaç en çok kemik ve kasları etkilediğinden her gün bir kase yoğurt şart.

4- Acıktığın veya diyeti bozacağın zaman bir litre su iç(4 su bardağı) o zaman bu istekler azlıyor veya bitiyor. Hem su güzellik kaynağı olduğundan ilacın yan etkisi cilt kavlamasına da iyi gelir. Ayreten karaciğerimizde ilactan dolayı yağlanma oluyor , bunu önlemenin tek çaresi su içmek. Bu ilacı kullanırken günde en az 3 litre su içmeliyiz.

5- İlacın en büyük sorunu pskolojik. bu ilacı kullanırken durdukyere gülmeye veya ağlamaya başlayabilirsin. Bu ilacı kullanırken intihar eden birçok vaka var.İlacı kullanan kişinin intihara meyili olmamalı ve hayatla barışık olmalıdır. bu yüzden diyette fazla kilolarınızı kafaya takmayın. unutmayın ki öncelik sağlıkta güzellikte değil.

MUTLULUK KİM OLDUĞUNUZA VEYA NELERE SAHİP OLDUĞUNUZA DEĞİL NE DÜSÜNDÜĞNÜZE BAĞLIDIR!

Cevap yazmak için giriş yap veya kayıt ol.