Diyet Yaparken Motivasyon
22/04/2014 1
Ö***** E****

bir buçuk aydır diyetteyim...200 gram vermişim:)

diyetisyene rağmen...birbuçuk ayda sadece 200 gram!!!!düzenli olmasa da spor yaptım tamam yeterli değil ama 200 gramda çok acımasız bi skor değil mi ya!!!!!sanki kilo verme olasılığım mühürlenmiş gibi:(((benim gibi düşünen kimler var???

22/04/2014 2
M****** K****

evetttttt. kesinlikle su içiyorum. tuz şeker ve beyaz ekmek bunlardan uzak duruyorum. yeşilçay içiyorum ama veremiyorum:(

09/05/2014 3
B*** B******

Sizinki gene iyi.. Ekim kasım aylarında 52 kiloydum. Üniversitede final haftamdı 55kilo oldum. Tüm sonesrr aç oturdum. Kilo verdim bişi çıktı aldım gene aç oturdum gene verdim gene bişi çıktı derken sağlığım bozuldu. O aç oturmalar kabızlık yarattı.hareketsiz bir yaşamım var ve hareket katmam mümkün değil. En son 55 kiloya geri indim. Ve tüm gün fazla yediğim tel şey çay saatinde çayın yanına 5tane eti çay keyfi yedim. Ve 55,6kilo kalktım sabahına. İşte o andan beridir diyeti bıraktım. Canım ne çektiyse onca aydır gittim hepsini aldım. Yiyorum şimdi. E haliyle kilo alıyorum. 58 kilo oldum 3gunde. 5 ayda 3 kilo alanlar da var yani. :)

09/05/2014 4
B******* B****

Ha bu arada diyet yapıyorum dediğim zamanlarda, patates, ekmek,pilav, bulgur pilavı, tatlı, çok şekerli meyveler, yağlı yemekler, kızartmalar, şekerli içecekeler, şeker, tuz,çikolata falan filan poğça moğça , kurabiye bile yemezdim. Yani dore çıkmıştı tatmamıştım. Çorbada içmezdim. Yani katı diyet yapardım. Yaz geliyor ben kilo alıyorum. Ciddi diyorum sinirlerinizi harab ediceğinize bırakın gitsin. Bu yaşıma kadar 58kilo olmamıştım. 56yi geçmemiştim. Şuan çikolatanın etkisiyle mutsuz olamıyorum bile :D

13/05/2014 5
G**** B** K*******

Merhaba, motivasyon bence de en önemli konu zayıflama yolculuğunda, sürekli diyet kitapları okuyorum,sürekli diyet konuşuyorum, alt tarafı sekiz-dokuz kilo vereceğim ama olmuyor.Demek ki bu işte bilgi yetmiyor, motivasyon önemli, unutuyorum diyette olduğumuzu ve eski alışkanlıklarıma dönüyorum.Günlükte tutuyorum, burada yediklerimi işliyorumda ama arada kaçıyor.Keşke daha fazla motive olmanın yollarını bilsek...

Cevap yazmak için giriş yap veya kayıt ol.

Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12 34710 Moda Kadıköy / İstanbul T. 0850 33 34938
Diyetkolik.com Logo