Diyete başlama ve sevgiliden ayrılışş.. :(

05.11.2014 1
M*** S****

Arkadaşlar diyetkolik sitesine üye oldugumda gayet motive bi şekilde diyeti uygulamaya başladım. Fakat bu süreç içerisinde yaşadıgım olumsuz durum benim motivasyonumu kaybettirdi. Odak noktam değişti.. Diyetime kaldıgım yerden devam edebilmek için desteklerinizi bekliyorum..İyi günler..

10.11.2014 2
M**** A******

merhabalar duygusal değişimler diyet motivasyonunu da özellikle bayanlarda oldukça etkiliyor maalesef bende benzer bir durumdayım. Fakat yanınızda bir sevgiliniz olsun veya olmasın bedeniniz her zaman sizinle ve bu size sadık dost iyi davranmayı hak ediyor bence;) onu mutlu eden tatlılar çikolatalar sigara dengesiz öğünler gibi görünse de biraz spor ve kendine önem verip vucudunu dinlemenin bakımlı olmanın, sağlıklı beslenmenin verdiği huzuru kimse sana veremez aslında ve biraz sabredip başarırsak yüzündeki gülümseme, özgüvenin de ki artış ve kendine olan sevgi ve saygın gözlerinden çevreye yansıyor ve onlarda seni beğeniyor seni seviyor daha önce bunları birebir yaşadım şimdi tekrar düşüşlerdeyim ama hayat böyle zaten iniş ve çıkış ama güçlü bayanlar olmayı elden bırakmamak gerek ne dersin:)
merve

14.11.2014 3
M***** S***

Teşekkürler Merve As .. Yazdıklarında haklısın motivasyonumu toparlamaya çalışıyorum.. İlginize teşekkürler.

17.11.2014 4
Y***** A**

Asla pes etmeyin, odanıza hayalini kurduğunuz resimleri asın, mesela ben denize girmek sahile çıkmak istemiyordum kendi göbeğimi görünce, Diyodum ki ben insanmıyım bu göbek ne allah aşkına, ayrıca mağazaya gittiğimde bedenime uygun kıyafet bulamayınca sinir oluyordum, Halı saha maçlarında hep kaleye geçiyordum koşamıyorum diye, bunlar hep + motivasyon, bırakırsan kaybedersin yalçın diyorum kendime, onun zararın neresinden dönerseniz kardır, kaldığınız yerden devam edin, bizler sizlere destek oluruz, iyi günler

Cevap yazmak için giriş yap veya kayıt ol.