emziren anneler için kilo vermek

09.04.2018 1
f******* f***

merhaba, hamile kaldığımda 78 kg idim ama spor yapan ve yediklerine dikkat eden biri olarak. hamileliğim boyunca sadece 14 kg aldım. işin komik tarafı. doğumhaneden çıktığımda 81 kg idim. bebeğimin kırkı çıkana kadar da kalanlarda gitti. ancak daha sonra emzirme süreci artınca hızlı bir şekilde kilo almaya başladım:( Bebeğim 10 aylık ama ben 92 kilo oldum. emzirme sürecinde kilo vermek kolay derler ama gel bir de emziren annelere sor. emzirdikçe bitmek bilmeyen tatlı krizleri ve iştah açılması. 1 haftadır diyete başladım ve 3 kilo şimdiden gitti. sağlıklı zayıflıyorum ve sütüm de azalmadı. Siz de emziriyorum sütüm azalır diye diyet yapmaktan korkuyorsanız, tatlı krizlerine girip kendinizi durduramıyorsanız, çevrenizden olumsuz eleştiriler alıyorsanız ve artık eski kilonuza dönmek istiyorsanız, buyrun birlikte kilo verelim.:)

18.04.2018 2
S***** Ö******

BİR TÜRLÜ BAŞLAYAMAYAN ANNEYİM :(

25.04.2018 3
T** C*******

aynen canım ya 71 kilo doğuma girdim çıktığımda 63 kiloydum. Eğer o tatlı krizlerim olmasaydı hemen eski kiloma dönebilrdim, ama yapamadım. :( şimdi kızım 15 aylık ben 69 kiloyum bir an önce 55in altına inmek istiyrum. Motivasyona ihtiyacım var. moralim çok bozuk.

30.04.2018 4
f**** f*******

diyetimin üzerinden 21 gün daha geçmiş ve ben tam 1 ayda 7 kg vermiş oldum. peki nasıl mı? burada yaptığım kaori hesabıyla tabi ki. hayatımdma beyaz un, makarna, pirinç, mısır, patates ve yağlı çerezleri çıkardım. tatlı krizimi gün kurus veya kuru erik ile geçiştiriyorum. günda sadece 2 dilim tam buğday ekmeği yiyorum. akşamları salata, bir kepçe çorba ve yoğurt yiyorum. tabi salatalar yağsız:) 3 lt su içiyorum. haftada 3 gün de akşamalrı 1 saat yürümeye çalışıyorum. hali hazırda vermem gereken 15 kg var :)) ve sanırım daha çok yolum var.

30.04.2018 5
f***** f******

bu arada, akşam erken yemek ve açlık krizi durumda da yoğurt ya da yağsız süt ile geçiştirmek yatmadan fayda sağladı, tavsiye ederim:) motivasyon mu? basit. küçük bebeğimi düşünüyorum. yaşım 38 olacak ve ben onunla daha nice sağlıklı seneler geçirmek istiyorum ve tabi ki istediğim herşeyi giyebilmek mükemmel olurdu :)

Cevap yazmak için giriş yap veya kayıt ol.