Göbek Ve Bel Simidi

10.05.2014 1
Y****** Y**

Meraba arkadaşlar . Hepimiz egzersiz yapıyoruzdur . Ama göbek egzersizleri ağır olduğu için yapamıyoruz . Örneğin mekik vb. Normal egzersizleri yapıp bölgesel zayıflama olarak göbeğe yönelmesek , göbeğinde erimesi mümkün mü acaba ?

10.05.2014 2
e** m*******

Hayır.Göbekteki yağ oranı vücudun diğer kısımlarından daha fazladır.Bunun için daha yoğun cardio hareketleri ile göbek erimesi sağlanabilir.Bu bağlamda,mekik,çakı,hipenix gibi çalışmaları günlük programına dahil etmelisin.

10.07.2014 3
S******* D***

2 AYDIR DİYET YAPIYORUM BEL KISMIMDA BULUNAN YAĞLAR EKSİLMİYOR, AKSİNE ARTIYOR. BANA MI ÖYLE GELİYOR, AMA BİR TÜRLÜ ZAYIFLAYAMADIM. NE YAPMAM LAZIM YARDIMLARINIZI RİCA EDERİM.

13.08.2014 4
A******* E******

20 DK ISINMADAN SONRA BEL HAREKETİ YAPIN YOKSA VUCUT HAZIR OLMADAN YAPACAĞINIZ HAREKETLERİN HİÇ BİR FAYDASI OLMAZ DEĞİL AMA YAĞ YAKAMASSINIZ BEN KONDİSYON BİSİKLETİNE BİNERKEN 20 DK HAFİF TEMPO SONRA PEDAL SERTLİĞİNİ ARTIRIYORUM 30 DK BİNDİTEN SONRA BU ŞEKİL SON 10 DK TEKRAR YAVAŞLIYORUM SONRA BEL HAREKETLERİ YAPIYORUM

24.09.2014 5
H**** B*****

eve gecen sene koşu bandı aldım daha bir kere bile ustune binemedim.. eve nezaman gitsem üstüme bir ağırlık çöküyor, çocukla bir iki saat oyun oynuyoruz sonra ben pert... nasıl olcak bu iş..

Cevap yazmak için giriş yap veya kayıt ol.