Diyetkolik Deneyimlerin
24/10/2014 1
N******* E*******

halam diyetisyen ve ilk 1 ay sporu onermiyor

Selam canlar halam diyetisyen ve ilk ay sporu onermiyor . Ben oldum olasi spor yaparim (zaten diyet yapmiyorum saglikli beslenmeye calisiyorum) ama yinede nedenini merak edil sordum oda ilk ay zate kilo kaybinin hızlı olacagini hem sıklmamak hemde vücudu sasirtmak adina yapil.masini onermedigini soyledi. 1 aydan sinra kilo kaybi yavasliyormus iste o zaman devreye spor giriyormus ve vücut sasiriyor kilo kaybi devam ediyormus . Ve birde vücudu bir rutine alistirmanin kilo kaybini durduracagibi soylei. Yine vücudu sasirtmak gerektiğini soyluyor. Mesele haftanin bir guynu sadece protein yiyin sonraki haftanin bir günü caniniz ne istiyorsa onu gibi. Yabi diyorki haftanin 6 gunu hic kacamak yapmayin ama bir gunu kendinizi odullendirin bu hem kacamak yapmanizi engeller hemde kendinizi odullendirirsiniz hemdee vücut sasiracagi ve bir rutine alismayacagi icin kilo kaybi devam eder bana cok mantikli geldi paylasmak istedim

06/01/2015 2
A**** T****

çok haklı, teşekkürler

06/01/2015 3
Y****** K******

ben bir dönem diyetisyene devam ettim. bir süre kilo verdim ama bir iki hafta hiç kilo vermedim. o sırada bana 3 günlük sok diyet verdi. daha az kalorili bir diyet sonra tekrar eski diyetime döndüm ve kilo vermeye devam ettim.

Cevap yazmak için giriş yap veya kayıt ol.

Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12 34710 Moda Kadıköy / İstanbul T. 0850 33 34938
Diyetkolik.com Logo