Önerilerin
03/06/2014 1
E**** Ö*****

hedeflerim bölümü

merhaba, Hedeflerim bölümünü karışık ve zor buluyorum.Orantısız bir grafik çıkıyor karşıma.Bence yeniden tasarlanabilir.Daha kısa periyotlar için kilomu girip ne seyirde gittiğini görebilirim,kısıtlı bir tasarım var.Sadece başlangıç kilosunu yazabiliyorsunuz mesela.

03/06/2014 2
E*** Ç*******

bencede her hafta bellı bır gun secıp ogunkı tartı degerımızı yazdığımız bır bolum olmalı bence ve artış azalısı gosterır bır grafık

06/06/2014 3
P**** S*****

hedeflerim bölümü konusunda arkadaşlara katılyorm ayrıca egzersiz kısmı çok saçma tek tek hareket mi gireceğiz ben salona gidiyorum yaptığım her hareketi işaretleyip yazmam 1 saat sürüyor ve her gün aynı çalışmıyorum zaten orası büyük sorun hiç kullanışlı değil daha basit olmalı atıyorum genel kardiyo egzersizleri yürüyüş koşu bisiklet standart olsun salon açık hava park ayırımı olsun süresini vb. biz yazalım 1 dak. iş olur o zaman, ayrıca her spor hareketi zaten sizde kayıtlı değil ana başlıkları olsun süre işaretleyelim yer işaretleyelim ev salon gibi... çünkü salon seviyesinde haftanın 3-5 günü 2-3 saat çalışan birinin kalorisi de, diyeti de, her şeyi farklı oluyor umarım doğru birileri okuyordur!

Cevap yazmak için giriş yap veya kayıt ol.

Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12 34710 Moda Kadıköy / İstanbul T. 0850 33 34938
Diyetkolik.com Logo