Kilo Vermek İsteyenler
28/07/2016 1
d*** b******

Her gerekeni de yapıyorum ama kilo veremiyorum

merhaba arkadaşlar ben diyetkoliğe yeni katıldım.Ben 58 kiloyum ve okullar açılmadan 50 ye inmek istiyorum.Ben günde 1 lt den fazla kola tüketen birisiydim ama şu anda 2 haftadır ağzıma bile sürmüyorum . aslında zaten beni de o kilolu yaptı . beyaz ekmek de sevmiyorum zaten.çay da çok içerdim ama artık şekeri bıraktım ve şekersiz de çay anlamsız geldiği için çay da içmiyorum. düşünceme göre hep sağlıklı şeyler yiyorum ve miktarlarınada dikkat ediyorum. arada çikolata gibi kaçamaklarımda olmuyo değil ama günde 30 dk pilates ve 1 saat koşuda yapıyorum ama 2 günde 1 gram bile veremedim.insülün direnci mi diye düşündüm ama belirtilerinin hiçbiri yok ve doktora gittiğimde gerek yok kesin sende olamaz dedi.Sizce ne yapmalıyım? sabırlı olup devam mı etmeliyim uzun süre sonra mı sonuçlarını görebilirim ne dersiniz?

28/07/2016 2
d******* b*****

2 haftadır :)

16/08/2016 3
b**** ö*****

sonucun hemen olmasını bekleme... günde en az 3 litre su iç ki aburcubur istemeyesin. kilonun kas kemik veya minerallerden gitmemesi için günlük 1 bardak süt 2 şişe maden suyu ve 2 haşlanmış yumurta ye. diğer yediklerinin kalorisini de hesapla. toplam aldığın kalori 1000 i sakın geçmesin.. ayreten se o kadar spor yapıyorsan senin yağlar çoktan kas olmuştur. yani sporu abartırsan kilon azalmaz ama sıkılaşırsın..

22/03/2017 4
B**** Ö***

Ben zayıflatma seti almıştım ismi pek duyulmamış ama harika birşey, içinde yağ yakıcı çay,çorba,jel var,danışman eşliğinde kullanıyorsunuz inanılmaz motive ediyorlar, zaten bana da arkadaşım tavsiye etti 2 aydır kullanıyorum ben tiroid hastasıyım, hastalığıma uygun diyet listesi de verdiler,yaklaşık 13kg gitti. Daha da vericem gibi görünüyor. Reklam olmasın diye adını yazmıyorum, merak eden olursa özelden yazabilir.

Cevap yazmak için giriş yap veya kayıt ol.

Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12 34710 Moda Kadıköy / İstanbul T. 0850 33 34938
Diyetkolik.com Logo