KİLO VERMEK İSTİYORSAN HER ZAMAN HER YERDE ANTRENMAN YAPMALISIN!

23.02.2016 1
A******* S**

Daha fazla kuvvet, daha düşük vücut yağ oranı vc gözle görünür şekilde daha belirgin kaslar. Bunlar, Adidas tarafından satın alman dijital sağlık ve fitness şirketi Runtastic’in son uygulamasının vadettiği sonuçlar. Results uygulaması, kişiselleştirilmiş ve dinamik antrenman planı sistemi ile fitness seviyelerinden bağımsız olarak, tüm kullanıcıların sadece 12 haftada daha fit ve sağlıklı hissetmeleri için dizayn edildi. Uygulama videolar ile destekleniyor, çeşitli vücut ağırlığı egzersizleri ve geniş kapsamlı sağlık ve beslenme planı içeriyor. Süresi 15 ila 45 dakika arasında değişen antrenmanlar şınav, mekik veya burpee gibi bilindik egzersizlerin yanı sıra, daha az bilinen farklılaştırılmış egzersizleri de içeriyor. Premium üye olmayan Runtastic kullanıcıları ise Standalone Workouts’u yaparak, 12 haftalık programa başlamadan da uygulamadan faydalanabiliyor. GUC ANTRENMANI ICIN DDGRU ZAMAN

Geçtiğimiz yıldan bu yana güç antrenmanı, fitness trendleri arasındaki yükselişini sürdürüyor. Kendi vücut ağırlığınızla basit egzersizlerle oluşturduğunuz bir güç antrenmanı, metabolizmanızı diğer antrenmanlara göre daha kısa sürede hızlandırabilir. Dahası, bu antrenmanları tek başınıza veya arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yapabilirsiniz. Ekipmana, spor salonuna ya da antrenöre ihtiyaç duymadan, Runtastic Results uygulamasının koçluğunda, daha fit ve güçlü bir hayata adım atabilirsiniz. 12 HAFTADA BÜYÜK DEĞİŞİM

Results antrenmanına başlamaya karar veren kullanıcıların, önce bir fitness testini tamamlamaları gerekiyor. Uygulamaya girdiğiniz kişisel verilere göre, sizin için 12 haftalık bir antrenman planı oluşturuluyor. Gelecek üç ay boyunca ise geri bildirimleriniz doğrultusunda değişen esnek, dinamik ve size özel yaratılan haftalık antrenman planlarına yönlendiriliyorsunuz. Böylece hem kilo kaybetmeye başlıyor, hem de sağlıklı beslenmeye teşvik ediliyorsunuz. Bunun yanı sıra, ağrı ve sakatlıklardan korunmak veya bunları daha hızlı iyileştirmek gibi birçok konuda, uygulamada bulunan Sağlık & Beslenme Rehberinden tüyolar edinebiliyorsunuz.

Results’ı test eden Runtastic CEO’su Florian Gschvvandtner, “On yılı aşkın süredir güç antrenmanı yapıyorum ama Results, şimdiye kadar yaptıklarımın en çeşitlisi ve etkilisi. En iyi yanı da evde, otelde, dışarıda, nerede olursam olayım antrenman yapabilmem. Hareketlerin hepsi de çok kolay ve anlaşılır" diyor. Results uygulaması ile egzersiz motivasyonunu tazeleyen ve artık çok daha iyi uyuduğunu söyleyen Gschvvandtner ile birlikte 293 Runtastic çalışanı da uygulamayı test etti. 12 hafta boyunca, haftada iki kere vücut ağırlıkları ile üç bin saatten fazla antrenman yapmak için buluşan Runtastic’ler, vücut yağlarının ortalama yüzde 5,2’sini kaybetti.

Bugüne kadar 150 milyondan fazla kez indirilen mobil uygulamaları ve internet sitesindeki 75 milyon kayıtlı kullanıcısı ile Runtastic, tüm dünyadan kullanıcıları için 12 dil seçeneği sunuyor. Uygulamalar mesafe, hız, tempo, nabız, kalori ve rota tespiti için tescilli donanımlar ile otomatik senkronize oluyor. Antrenman verilerinizi, Runtastic GPS cihazları aracılığıyla uygulamalardan ya da çevrim içi antrenman günlüğünüzü görebildiğiniz ve detaylı veri analizi alıp karşılaştırma yapabildiğiniz Runtastic. com'dan takip edebiliyorsunuz.

Cevap yazmak için giriş yap veya kayıt ol.