kilo vermenin sırları

09.01.2016 1
a******* d**

ben kilo almaya çalışan oldukca zayıf biriyim ve siz kilo almak isteyenlere zayıflığın sırlarını veriyorum benim yapmamam sizin yapmanız gereken şeyleri :)

13.01.2016 2
N** A*******

Nedir o zayıflama sırları alican? Ben de zayıf kalmak istiyorum. Söyle biz de yapalım yahu.

13.01.2016 3
a******* d*****

öncelikle şunu söylemeliyim ben bir uzman veya diyetisyen değilim yani benim önerilerimi bir uzmana danışmadan uygulamamanızı öneririm. öncelikle benim en büyük sorunlarımdan biri yutkunma problemi yani ağzımdaki lokmaları çok uzun süre çiğnemem. eğer lokmalarınızı uzun süre çiğnerseniz bu hem çabuk doymanızı hem de midenizi yormamanızı sağlar. madde 1) çok çiğne. ikincisi ben ana öğünler dışında genellikle biri al şunu ye demezse hiçbirşey yemem sürekli su içerim. madde 2) ara öğünlerdeki abur cuburları kaldır unutma bir paket büskivi 1 tabak makarnadan daha çok kaloriye sahip. 3) yemek sırasında dahil olmak üzere bol bol su içmek.. şimdilik tavsiyelerim bunlar daha ayrıntılı ve özel tavsiyeler isterseniz mesaj atabilirsiniz. teşekkürler..

10.02.2016 4
s***** y**

bunlari zaten herzaman yapiyorum aslinda ilk defa diyet ve ilk defa böyle bi siteye üye oldum nedeni ise herzaman 64 kiloydum ve bunu korumayi basariyordum bu son zamanlarda neden kilo aldim bilmiyorum dediginiz gibi ara ögünlerde atistirmak yok bende ve hatta aksam yemeginden sonrada bisey yemem toksam tokumdur cikolata chips veya bisküvi gibi seyler ilgi alanima girmez pek ama dedigim gibi birden kilo almaya basladim yaslandigimizdan dolayi sanirim :)))

Cevap yazmak için giriş yap veya kayıt ol.