Merhaba Arkadaşlar

12.01.2018 1
E***** A***

Merhaba arkadaşlar Aranıza Yeni Katıldım. 172Cm 113Kg 35 yaşında bir insanım. Çevremde çok olumsuz yönde etkileyenler var beni. "Senin yaşın 30'u geçmiş artık veremezsin","o kilolardan zor kurtulursun" gibi cümlelerle gerçekten canımı sıkan çok çevremde insan var. Bu durum biliyorum psikolojik ama ne yapmamı önerirsiniz. Dinlemeyeyim diyorum fakat sonuçta kulak duyuyor. Siz olsaydınız ne yapardınız?

16.01.2018 2
A****** Ç*******

ilk olarak bir dahiliye uzmanına gidip gerekli tahlilleri yaptırıp bir diyetisyene gitmenizi öneririm. metabolizma hızınız yavaş olabilir ama diyetisyen bunu hızlandıracak şeyler önerecektir. 55 yaşında annem bile ne kilolar vermişti zamanında. kesinlikle olumsuz yorumları dinlemeyin.

12.05.2018 3
E******* A****

Ahmet Bey teşekkürler tavsiyeniz için gittim. Şeker direnci çıktı ve hap verdi bana. Şu anda maalesef kilo vermekte zorlanıyorum. Elma sirkesi evde yapılmış katkısız olarak içiyorum ama inanılmaz açıktırıyor beni. Nasıl bir yol izlemeliyim? Verdiği diyeti de uyguladım ama kilo vermek yerine 4 kilo aldım 1 ayda. Hani verdikleri dışına da çıkmıyorum. Acaba farklı bir şey mi var bilmiyorum. Sanırım sonum ameliyat gibi görünüyor. İnsanların bana şişman olarak bakmasından çok sağlık nedeniyle kilo vermek istiyorum ama sanırım bunu başaramayacağım. Tek çare ameliyat diye düşünüyorum.

Cevap yazmak için giriş yap veya kayıt ol.