Obezlikten kurtulma isteği

22.06.2018 1
E******* K******

Herkese Selamlar. Benim 16 yaşım var. Küçüklüğümden beri şişmanım.Geçen sene 120 kilo bile oldum.Geçen sene 103 kiloya indim ve sağlıklı beslenmeye başladım yani normal yedim 105 kilolara falan gelmiştim.Bu sene ramazandan sonra 113 kilo oldum nerdeyse şuan 113 den 110 a indim.Her gün az karbonhidratlı yiyecekler tüketiyorum salatalık domates ıspanak yağsız pişmiş tavuk ğöğsü et ve s. Düzenli olarak spor ve koşuda yapıyorum.Daha çok kilo vermek istiyorum.Darçın çubuğunu suyla demletip içiyorum ve yeşil çay içiyorum.Başka önerileriniz varsa, lütfen bana sunun.

13.07.2018 2
M***** Y**

13 yaşındaki kızım fazla kiloları ve ergenlik nedeniyle sürekli psikolojik sorunlar yaşamaya başladı.Diyetisyene küçük yaşta başladık,verilen diyetler onu sıkıyordu bu nedenle hiçbir verim alamadık.Başka bir şeyler araştırmaya başladığımızda internette karşımıza çıkan DNAFIT adından genetik bir test ile karşılaştık.Test her bireyin genetiğine göre ona uygun olan beslenme programlarını çıkartabiliyor.DNAFIT sonuçları geldiğinde diyetisyen ile görüşüp kızımın fazla kilolarından kurtulup sağlıklı bir vücuda kavuşabilmesi için bir yol çizdik.Kızım bu program ile birlikte genetiğine göre beslenmeye başladı ve her şey istediğimiz yönde gitti.Test sonucundan beri 2 ay geçti kızımdaki gözle görünür değişiklilkler hem onun psikolojisini hem de motivasyonunu olumlu yönde etkiledi.

23.07.2018 3
a***** ç**

bende kilo vermek istiyorum ama veremiyorum 1 hafta denedim 4 kilo verdim ama sonra bıraktım nasıl olacak bilmiyorum sürekli araştırıp duruyorum ama nafile insanlara alay konusu olmaktan da bıktım boyum 181 kilom 100

Cevap yazmak için giriş yap veya kayıt ol.