Diyet Grupları
17/04/2015 1
S***** s*******

selamlar 7 kilo fazlam var buyrun

bir türlü kilo veremiyorum nefsime yeniliyorum.Diyet ve egzersiz için arkadaş arıyorum.. ne yediğimizi ne yaptığımızı ne kadar egzersiz yaptığımızı telefondan mesajla bildirecek buradan da üşenmeden yazacak birbirimizi cevapsız bırakmayacağımız sonuna kadar gidecek biri ... ben bırakmayacağım inşallah ama yalnız bir türlü olmuyor..

17/04/2015 2
S*** s***

selamlar bugün kalorili yedim yarın kısıtlamalara başlayacağım için serbest... ama yarın bir gelsin bugünkü ben, yarın olmayacak..tatlılardan uzak durmaya çalışacağım.

18/04/2015 3
S****** s******

selam ilk önce buraya yazdıklarımda dürüst olacağıma söz veriyorum aksi halde en başta kendimi kandırmış olurum. sabah 6 kalkış boş ruhla maneviyatla ne diyete ne başka bir işe başlanır zevk alınmalı huzur duyulmalı ki sonuç alasın buda ruhu gıdasız bırakmamakla doyurmakla mümkün. ikinci safhada egzersiz 1.zumba ------------15 dk 2.karın https://www.youtube.com/watch?v=1919eTCoESo--------- 10dk 3.pilates https://www.youtube.com/watch?v=3YGG3JunMIA ---------10dk (bu bayan profesyonel bakmayın vücuduna yaş var.çok zorladı kas olmadığından bide kilolardan az yaptım) hiç kas yok yağ tulumuyum ancak bu kadar dayandım.yapabildiğim kadar başlangıçta.. üçüncü safha kahvaltı bir bardak süt ve kendi yaptığım tahıllı kara kuru üzümlü bir büyük dilim ekmek.. önceki kahvaltımı söylemek bile istemiyorum.. zayıflamak isteyen varsa gelsin beraber yol alalım birbirimizi teşvik edelim.ben bırakmak istemiyorum.yalnız çok zor..

18/04/2015 4
S***** s*****

merhaba şimdiye kadar ağzıma ne şeker çikolata ne bisküvi attım.hafif bir öğle kahvaltısı yaptım.ama çok kaçırmadım istediğim ölçüde.. bir dilim tahıllı ekmek pekmez iki dilim peynir zeytin. su bir bardak içtim sabahtır çok az arttırmam lazım.kolay gelsin

18/04/2015 5
S*** s**

ikindi bol meyve akşam bir demet maydanoz bir dilim tahıllı ekmek.çok az sulu yemek tadımlık iyi gidiyor bakalım...

Cevap yazmak için giriş yap veya kayıt ol.

Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12 34710 Moda Kadıköy / İstanbul T. 0850 33 34938
Diyetkolik.com Logo