3 Way Pec Strech

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

3 Way Pec Strech Hareketini Öğren

Her iki eliniz omuzların arkasında egzersiz bandını tutarak ayakta kalın. Kollarınızı başınızın üzerine kaldırın avuç içleri dışarıya dönük olsun.

Nefes alın ve iki elinizi dışa doğru gerin. Nefes verin ve egzersiz bandını çekin. Derin nefes alıp göğsünüzü öne doğru şişirin ve bunu yaparken sırtı sıktığınızı hissedin. Nefes alın ve egzersiz bandını gererek koltukaltı seviyesine düşürün. Nefes verin ve egzersiz bandının kollarınıza yaklaştırın . Derin nefes alıp göğsünüzü öne doğru şişirin ve bunu yaparken sırtı sıktığınızı hissedin. Nefes alın ve kollarınızı hafifçe aşağı doğru indirin. Dirsek ve avuç içleri birbirine dönsün, Nefes verin egzersiz bandı ile kollarınız birbirine yakınlaşsın. Derin nefes alıp göğsünüzü öne doğru şişirin ve bunu yaparken sırtı sıktığınızı hissedin. Egzersizi bir kez tekrar edin.

YORUMLAR