Bent Over Rows With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Bent Over Rows With Band Hareketini Öğren

Her iki elinizle bandı tutun ve ayaklarınızı kalça genişliğinde açın ve bandın üzerine basın, ayak parmaklarınız ileriye doğru bakıyor olsun. Sırtınızı dik dursun, karın kaslarınızı hissedin ve dizleriniz bükülü olsun. Düz bir sırt ve belden öne doğru eğilin. Kollarınız omuz genişliğinde açık olsun ve avuç içleriniz vücudunuza bakıyor olsun.

NEFES VERME: Ellerinizi göğsünüze doğru çekin, dirsekleriniz yukarıya doğru gelsin ve omuzlarınızı sıkın. NEFES VERME: Yavaş bir şekilde başlangıç pozisyonuna geri gelin ve bir seti tamamlayın.

Belinizi bükülü tutmayın. Karın kaslarınızı belinizi korumak için kullanın. Bileklerinizi düz ve ön kol ile paralel olarak tutun. Eğer düz bir şekilde belinizden öne doğru bükülemiyorsanız, öne doğru sırtınız düz gibi bükün. Kolaylaştırmak için, bacaklarınızı bir arada( bandın ortasında tutun) daha az direnç yapmış olursunuz. Zorlaştırmak için, bacaklarınızı daha çok açın, daha fazla direnç oluşturmuş olursunuz.

YORUMLAR