Biceps Curls With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Biceps Curls With Band Hareketini Öğren

Bantın ortasına ayağınızı koyun, ayaklarınız birbirine yakın ve dizleriniz bükülü olsun. Elleriniz uyluğunuzun önünde ve avuç içleriniz dışa doğru bakacak şekilde olsun. Dirsekleriniz gövdeniz ile bitişik olsun ve karın kaslarınızı hissedin.

NEFES VERME: Geriye doğru yaslanmayın ve üst kolunuzu sabit tutun, ellerinizi omuzlarınıza kadar gelecek şekilde kıvırın. NEFES ALMA: Yavaşça başlangıç pozisyonuna gelin ve hareket setini tamamlayın.

Üst vücudunuzu sabit tutun ve pazı yapmak için dirsekleriniz gövdenize sabitlenmiş olsun. Eğer gövdenizi dik tutmakta veya dengede durmada sorun varsa, ( geriye doğru yaslanmayın) gösterildiği gibi durmaya çalışın. Zorlaştırmak için adımınızı daha yan tarafa atın ve bant daha yakın olsun veya karşı merkeze doğru daha yakın kavrayın, bantın ucundan uzağa doğru. Kolaylaştırmak için: mümkün olduğunca ayağınız bantın ortasında ve bantın en ucundan kavrayın.

YORUMLAR