Calf Raises On Step

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Calf Raises On Step Hareketini Öğren

Ayaklarınız omuz genişliğinin biraz dışında açık bir şekilde bir step tahtası veya bir basamak üstüne çıkın, yüzünüz karşıya dönük olsun. Her iki ayağınızda step tahtasının bir adım üstünde olsun ve bir sandalyeden destek alın, topuklarınız step tahtasının dışına çıksın.

NEFES VERME: Mümkün olduğunca düzgün bir biçimde ayak parmaklarınızın üzerinde yükselin. bu pozisyonda birkaç saniye durun. NEFES ALMA: Mümkün olduğunca topuklarınızı, adım seviyenizin altına düşürün ve bir seti tamamlayın.

Kollarınızı yana veya ileriye doğru uzatın, bir duvar veya sandalye üzerinde parmaklarınızı dinlendirin. Zorlaştırmak için, aynı egzersiz yönergelerini tek bacak üzerinde uygulayın. Bir tarafta hareketi tamamladıktan sonra diğer yöne geçin.

YORUMLAR