Classic Wodd Chop With Medicine Ball

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Classic Wodd Chop With Medicine Ball Hareketini Öğren

Ayakta bacaklarınız düz, plates topunu tutun, ayaklarınız kalça genişliğinde açık ve karın kaslarınızı hissedin. Vücudunuzun alt tarafını sabit olsun, kollarınızı başınızın üzerine getirin, başınızı sol tarafa doğru çevirin (resimdeki gibi) sola doğru belinizi bükün.

NEFES VERME: Kollarınız ve ayaklarınızı düz tutun, gövdenizi sağa doğru kıvırın, çaprazlama kollarınızı düz biçimde yana indirin ve sağ ayağınız hafifçe aşağı doğru gelsin, her iki dizinizi bükerek sol ayak üzerine dönün. NEFES ALMA: Ters yöne doğru hareket edin, gövdenizi sola doğru bükün, bacaklarınızı düzleştirin ve başınızı sol tarafa doğru geri getirin ve hareketi tamamlamak için kollarınızı yukarıya doğru kaldırın. Bu yönde hareket tekrarlarını yapıp daha sonra hareketi diğer yönde yapın.

Kollarınızı her zaman için mümkün olduğunca düz tutun, omuzların kulaklarınızdan uzakta ve rahat olsun. Yana dönerken belinizi korumak için, karın kaslarınızı sıkın.

YORUMLAR