Double Crunches With Medicine Ball

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Double Crunches With Medicine Ball Hareketini Öğren

Küçük plates topunu dizlerinizin arasına yerleştirin, sırt üstü yatın ve karın kaslarınızı hissedin, masaüstü kadar bir yükseklikte bacaklarınızı kaldırın.( dizleriniz bükülü, dizleriniz kalçanız ile aynı hizada ve yere paralel olsun.) Ellerinizi, başınızı desteklemek için hafifçe boynunuzun arkasına koyun.

NEFES VERME: Karın kaslarınızı hissedin ve dizlerinizi bükün, karın kaslarınızı kullanarak dizlerinizi göğsünüze doğru çekin ve aynı anda başınızı da kaldırın. NEFES ALMA: Yavaşça bacaklarınızı başlangıç pozisyonuna döndürün ve vücudunuzun üst kısmını da geriye doğru bırakın ve hareketi tamamlayın.

Ellerinizi destek için belinize de yerleştirebilirsiniz. Bacaklarınızı salıncak gibi sallamayın kontrol edin. Dirseklerinizin yanlara doğru olduğundan emin olmak için vücudunuzdan uzakta tutun , kollarınızı omuzlarınızı kaldırmada yardımcı olarak kullanmayın.

YORUMLAR