Leg Lifts With Ball

Yazdır
Normal Egzersiz
 

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Leg Lifts With Ball Hareketini Öğren

Bu egzersizi yapmak için bir benç gerekecektir. Bu egzersize, karnınız ve benç arasında plates topunu koyup üstüne vücudunuzu yerleştirerek başlayın. Plates topu üzerinde iki elinizle bençe sıkıca tutunun.

NEFES VERME: Bacaklarınızı yerden kaldırın ve rahat bir pozisyonda olun, böylece bacaklarınızı hafifçe eğin ve topuklarınız başınızın daha yüksek bir düzleminde çapraz konumda olsun. NEFES ALMA: Bacaklarınızı indirip tekrar başlangıç konumuna getirin. 2 set 10-12 tekrar yapmaya çalışın.

Bu, çok zor bir denge egzersizidir. Son derece dikkatli yapmaya çalışın ve yavaş yavaş başlayın. Bençi alinizle sıkıca kavrayarak tutun, topuklarınızı kaldırmak için üst beden ve karın kaslarınızı kaldıraç gibi kullanın.

Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12 34710 Moda Kadıköy / İstanbul T. 0850 33 34938
Diyetkolik.com Logo