Low Mount Abduction With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Low Mount Abduction With Band Hareketini Öğren

Bandın bir ucunda bir döngü yapın ve sağ ayak bileğinizi içine yerleştirin.Diğer ucunu alçak bir yere mobilya ayağı gibi monte edin. Paralel bir şekilde mobilyanın birkaç adım ilerisinde durun. Eğer gerek duyarsanız denge için bir duvara veya sandalyeye tutunun. Sol ayağınıza ağırlık verirken dizinizi yumuşak tutun ve sağ ayağınızda rahat olsun.

NEFES VERME: Düz bir şekilde yan sağ bacağınızı uzatın, dış uyluğunuz dışarı yukarıya doğru baksın ve ayaklarınızı rahat tutun. NEFES ALMA: Yavaşça ayağınızı başlangıç pozisyonuna indirin ve hareket setini tamamlayın. Tek bacağınızda tüm egzersizi tamamladıktan sonra diğer bacağınıza geçip ve egzersizi tamamlayın.

Karın kaslarınızı sıkıca tutun ve üst vücudunuzu sabit olsun. Egzersiz sırasında öne veya yana doğru eğilmekten kaçının. Başlangıç pozisyonuna geri gelirken bandın direnci kontrol altında olsun. Zorlaştırmak için, bacağınızı bandı bağlamış olduğunuz yerden uzakta tutun. Kolaylaştırmak için, bandı bağlamış olduğunuz yere daha yakın durunuz.

YORUMLAR