Low Mount Double Crunches With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Low Mount Double Crunches With Band Hareketini Öğren

Bantı düşük bir duvara, bir bençe veya bir mobilyanın ayağına sarın. İki ayağınızı bantın el kısmına sıkıca koyun veya bandın iki ucunu birbirine bağlayın ve ayak parmaklarınız üzerine bantı yerleştirin. Sabit bir noktaya bakarak sırt üstü yatın. Sırtınızı düz tutun ve karın kaslarınızı sıkıştırın, ellerinizi göğsünüzün üzerinde çapraz yapın veya kulaklarınızın arkasına koyun. Bacaklarınızı hafif bükülü olarak yerden kaldırın ve bantı bağladığınız yerden uzakta tutun.

NEFES VERME: Başınızı, omuzlarınızı ve üst vücudunuzu yerden kaldırın aynı anda dizlerinizi göğsünüze doğru çekerek karın kaslarınızı sıkıştırın. NEFES ALMA: Gövdenizi yere geri yatırın, bacaklarınızı yere uzatın ve başlangıç pozisyonuna gelin, hareketi tamamlayın.

Zorlaştırmak için bantı daha uzağa bağlayın ve daha fazla direnç gösterin. Kolaylaştırmak için: Bantı daha yakına bağlayın ve hareket direncini azaltın.

YORUMLAR