Low Mount Hip Flexor With Band

Yazdır
Normal Egzersiz
 

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Low Mount Hip Flexor With Band Hareketini Öğren

Bantla bir halka oluşturun. Diğer ucunu da tezgah, karyola direği veya duvara monte edin ve sağ bacağınızı bantla oluşturduğunuz halka içine yerleştirin. Bantlı olan bacağınız biraz geride olsun, ağırlığı sol bacağınıza verin ve diziniz hafifçe bükülü olsun. Ellerinizi belinize veya bir sandalyeye koyun, gerekli olursa duvar ile dengenizi sağlayın. Sağ ayağınızı esnetin.

NEFES VERME: Sağ dizinizi 90 derece bükülmüş tutarak en az kalça seviyesine kadar kaldırın. NEFES ALMA: Yavaş bir şekilde bacağınızı başlangıç pozisyonuna getirin. Sağ ayağınızı gerekirse tekrarlar arasında dinlendirin. Hareketi tamamlayın ve diğer bacağa geçin.

Daha zor olması için; adımızı daha uzağa yerleştirin, hareket tekrarları arasında bacağınız geride kalmasın. Denge için duvara vb tutunmayın. Kollarınızı ileri ve geriye doğru sallayın ve dengenize meydan okuyun. Kolaylaştırmak için: Duvara yakın durun ve tekrarlar arasında dokunmak için kendinize izin verin.

Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12 34710 Moda Kadıköy / İstanbul T. 0850 33 34938
Diyetkolik.com Logo