Low Mount Reverse Crunches With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Low Mount Reverse Crunches With Band Hareketini Öğren

Bantı düşük bir duvara, bir bençe veya bir mobilyanın ayağına sarın. İki ayağınızı bantın el kısmına sıkıca koyun veya bandın iki ucunu birbirine bağlayın ve ayak parmaklarınız üzerine bantı yerleştirin. Sabit bir noktaya bakarak sırt üstü yatın. Sırtınızı düz tutun ve karın kaslarınızı sıkıştırın ve yere veya belinize ellerinizi yerleştirin. Bacaklarınızı hafif bükülü olarak yerden kaldırın ve bantı bağladığınız yerden uzakta tutun.

NEFES VERME: Sırtınızı düz tutun ve karın kaslarınızı hissedin, dizlerinizi bükün ve omuzlarınıza doğru çekin. NEFES ALMA: Yavaşça başlangıç pozisyonuna geri dönün ve bir seti tamamlayın.

Zorlaştırmak için bantı daha uzağa bağlayın ve daha fazla direnç gösterin. Kolaylaştırmak için: Bantı daha yakına bağlayın ve hareket direncini azaltın.

YORUMLAR