Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Lying Chest Toss With Medicine Ball

Lying Chest Toss With Medicine Ball

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • CHEST (Göğüs)

Lying Chest Toss With Medicine Ball Hareketini Öğren

Lying Chest Toss With Medicine Ball Lying Chest Toss With Medicine Ball Lying Chest Toss With Medicine Ball

Bir Plates topunun üzerine uzanın ( resimdeki gibi) veya bir bençe( resimde gösterilmemiş) ayaklarınız düz, dizleriniz doğrudan ayak bileklerinizin hemen üzerinde düz olsun, karın kaslarınızı hissedin, baş ve boynunuzun doğal pozisyonunu destekleyin. Küçük plates topunu göğsünüzün üzerinde iki elinizle tutun, dirsekleriniz bükülü ve iki yanı göstersin.

NEFES VERME: Bençte göğüs presi gibi, topu düz yukarıya doğru fırlatın( göğüs doğrultusunda) . NEFES ALMA: Topu yakalayın ve göğsünüzden aşağıya doğru indirin ve bir hareket setini tamamlayın.

Bu egzersiz için dikkatli bir pratik yapmalısınız, çünkü iyi bir el- göz koordinasyonu gerektirmektedir. İlk olarak ağırlıksız bir top ile egzersizi deneyin ve yavaş yavaş daha ağır bir top ile ilerleyin. Mümkün olduğunca göğüs doğrultusunda topu atmak ve yakalamak için çalışın( başınızın üzeri veya karın kaslarınız üzeri değil).

YORUMLAR