Lying Leg Press On Sled Machine

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Lying Leg Press On Sled Machine Hareketini Öğren

Makine yönergelerini izleyin ve istenilen ağırlığı seçiniz. Ayaklarınızı kalça genişliğinde açarak pozisyonunuzu ayarlayın, ayak parmaklarınız ileriyi göstersin, dizleriniz ayak bilekleri üzerinde, sırtınız düz ve ped tarafından desteklensin,karın kaslarınızı hissedin. Ayak standının altına topuklarınızı yerleştirin. Dizlerinizin ve kalçanızın 90 derece olduğundan emin olun.

NEFES VERME: Ağırlığınızı topuklarınız üzerinde dengeleyin, ayaklarınızı itmek için dizlerinizi genişletin ve ayaklarınız vücudunuzdan uzakta olsun. NEFES ALMA: Yavaşça başlangıç pozisyonuna dönmek için dizlerinizi bükün.( dizlerinizi 90 derece bükün) ve bir seti tamamlayın.

Eklemlerinizi korumak için, dizlerinizi 90 dereceden fazla bükmeyin bacaklarınızı düzleştirin, dizlerinizi ve kalçanızı kilitlemeyin. Ayaklarınızı çeşitli biçimlerde tutun, ( kalça genişliği, kalça genişliğinden biraz fazla, ayak parmakları dışa dönük gibi)ancak dizlerinizin bileklerinizin üstünde olduğuna dikkat edin.

YORUMLAR