Modified Squats With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Modified Squats With Band Hareketini Öğren

Ayaklarınızın altından bantı tutun, ayak parmaklarınız ileriye doğru ve kalçanızdan biraz daha geniş açın. Sırt düz ve dik durun, karın kaslarınızı hissedin, bacaklarınız düz ve kollarınız iki yanınızda olsun.

NEFES ALMA: Yavaş yavaş dizlerinizi öne yere doğru eğin, dizlerinizin açısı 90 dereceyi geçmesin. NEFES VERME: Yavaş yavaş dizlerinizi düzeltin ve başlangıç pozisyonuna geri dönün ve hareket setini tamamlayın.

Belinizin ileriye doğru eğilmesini mümkün olduğunca azaltmak için, göğsünüzü dik tutun. Başlangıç pozisyonuna itene kadar direnç hissetmeniz gerekir. Kolaylaştırmak için, daha az direnç için (bant merkezine yakın) bacaklarınızı daha yakın veya bir araya getirin. Zorlaştırmak için, bacakları daha geniş açıp (kollarınız daha yakın) hareketin direncini artırın.

YORUMLAR