Partner Chest Toss With Medicine Ball

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Partner Chest Toss With Medicine Ball Hareketini Öğren

Partnerinizle en az 6 adım mesafede karşılıklı olarak ayakta durun. Bacaklarınızı kalça genişliğinde açın veya bir bacağınızı diğer ayağınızdan daha öne doğru yerleştirin.( daha fazla sabit durabilmesi için) Bir kişi küçük plates topunu ,( veya ağırlıksız bir top) göğüs hizasında dirsekler bükülü olarak tutsun .

NEFES VERME: Vücudunuzu sabit olarak tutun ve topu ileriye doğru partnerinize atın. NEFES ALMA: Partnerinizin atmış olduğu topu göğüs hizasında yakalamaya çalışın ve başlangıç pozisyonuna dönerek bir seti tamamlayın.

Bu egzersiz için dikkatli bir pratik yapmalısınız, çünkü iyi bir el- göz koordinasyonu gerektirmektedir. İlk olarak ağırlıksız bir top ile egzersizi deneyin ve yavaş yavaş daha ağır bir top ile ilerleyin. Mümkün olduğunca göğüs doğrultusunda topu atmak ve yakalamak için çalışın( başınızın üzeri veya karın kaslarınız üzeri değil).

YORUMLAR