Reverse Flys With Band

Yazdır
Normal Egzersiz
 

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Reverse Flys With Band Hareketini Öğren

Bandın iki ucundaki kolları tutun ve ayağınızı bandın ortasına yerleştirin, diğer ayağınız arka tarafta olsun. Sırtınız düz ayakta durun, karın kaslarınızı hissedin, dizler hafif bükülü ve kollarınız omuzların altından uzansın. Belden hafifçe öne doğru bükülün, öndeki bacağınızı bükün, arkadaki bacağınız düz uzansın.

NEFES VERME: Dirseklerinizi yumuşak bir biçimde tutarak kollarınızı yavaş bir şekilde çekin ve kürek kemiklerinizi sıkarak göğsünüze doğru çekin. NEFES ALMA: Yavaşça başlangıç noktasına geri dönün ve bir hareket setini tamamlayın.

Belinizi bükmeyin. Karın kaslarınızı sıkarak belinizi korumaya çalışın. Bileklerinizi düz ve ön kol ile paralel olarak tutun. Zorlaştırmak için, daha fazla basınç için her iki bacağınız ile bandın üzerinde durun ve bandın kollarını kalçanıza daha yakın olarak geniş açın.

Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12 34710 Moda Kadıköy / İstanbul T. 0850 33 34938
Diyetkolik.com Logo