Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
Reklamsız Kullan
facebook twitter linkedin whatsapp mail
Squats On Leg Press Machine

Squats On Leg Press Machine

Egzersiz Nasıl Yapılır?
Kilon (kg)
Süre (dk)
Yakılan Enerji - kcal

Squats On Leg Press Machine Nasıl Yapılır?

Makine yönergelerini izleyin ve istenilen ağırlığı seçiniz. Vücut pozisyonunuz ayaklarınız omuz genişliğinde açık, ayak parmaklarınız karşıyı göstersin, dizleriniz bileklerinizin üzerinde sırtınız düz ve ped ile desteklensin ve karın kaslarınızı hissedin. Ayaklarınızın kalça genişliğinde açık olduğundan ve ayak parmaklarınızın ileriyi gösterdiğinden emin olun.

NEFES VERME: Ağırlığınızı topuklarınız üzerinde dengeleyin, ayak standından uzakta dizlerinizi standı itmek için uzatın. NEFES ALMA: Yavaşça dizlerinizi bükün ve başlangıç pozisyonuna geri dönün( dizleriniz 90 derece bükülü olsun) ve bir seti tamamlayın. Çalışan Kaslar: Bacaklar( Yan bacaklar, kalça kasları, baldırlar)

Eklemlerinizi korumak için, asla 90 dereceden daha fazla dizlerinizi ve kalçalarınızı bükmeyin ve dizlerinizi düzleştirirken kilitlemeyin. Ayaklarınızla çeşitli pozisyonlar deneyebilirsiniz(kalça hizasında, kalçadan daha geniş, ayak parmaklarınız dışarıya doğru)dizleriniz ayak bileklerinizin üstünde olsun.

Squats On Leg Press Machine Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • GLUTEUS (Kalça)
  • QUADS-BACK (Üst, arka bacak)
  • QUADS (Üst, ön bacak)
  • HAMSTRING (Üst, arka bacak)

Sayfayı Paylaş