Staggered Pushups On Medicine Ball

Yazdır
Normal Egzersiz
 

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Staggered Pushups On Medicine Ball Hareketini Öğren

Bir matın üzerine diz çökmüş olarak başlayın( resimde gösterilmemiş) bacaklarınız bir arada, ellerinizin doğrudan omuzlarınızın altında ve bir elinizin altında küçük plates topu olsun. Şınav çekmeye başladığınızda top olan taraftaki bacağınızı aynı anda uzatın. Karın kaslarınızı hissettiğinizden emin olun ve vücudunuzun, kalça, diz ve ayak bilekleri, omuzlar ile düz bir çizgi oluştursun.

NEFES ALMA: Dirseklerinizi bükün tüm vücudunuzu yavaş yavaş dirseklerden daha düşük bir seviyeye getirin, göğsünüz yere doğru gelsin. NEFES VERME: Başlangıç pozisyonuna geri dönün ve bir seti tamamlayın. Bir seti tamamladıktan sonra plates topunu diğer elinizin altına koyun ve hareket setini tamamlayın.

Karın kaslarınızı hissedin ve omurganız doğal duruşunda olsun. Baş ve boynunuzu korumak için doğal duruşunu sağlamaya çalışın. Yere doğru eğilirken, vücudunuzun düz bir çizgiyi koruyor olduğundan emin olun. Üst dirseği tamamıyla devre dışı bırakmayın. İyi egzersiz formunu korumaya çalışın.

Caferağa Mh. Sivastopol Sk. No:12 34710 Moda Kadıköy / İstanbul T. 0850 33 34938
Diyetkolik.com Logo