Standing Adduction

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Standing Adduction Hareketini Öğren

Ayaklarınız biraz ayrılmış biçimde ayakta durun, dizler bükülü, bir eliniz belinizde olsun ve denge sağlamak için bir sandalye veya duvara tutunabilirsiniz. Dizinizi hafif bükülü tutarak sağ ayağınıza ağırlık verin. Sağ bacağınız hafif öne doğru, önüne doğru sol bacağınızı kaldırın, ayağınızı gergin bir şekilde tutun ve ayak parmaklarınız ileriyi göstersin.

NEFES VERME: Küçük bir hareketle yavaş yavaş sol bacağınızı vücudunuzun ortasına doğru sağ bacağınızın önüne sallayın. Bu pozisyonda 2 ye kadar sayın. NEFES ALMA: Sol bacağınızı kontrollü bir şekilde aşağıya indirin( ayağınızın yerde dinlenmesine izin vermeyin) ve hareket setini tamamlayın. Tüm setleri tamamlayarak diğer bacağa geçiniz.

Bacağınızın salıncak gibi sallanmasına izin vermeyin, yavaş ve kontrollü tutun. Üst vücudunuzu düz tutmaya çalışın geri veya öne doğru eğilmesin.

YORUMLAR