Standing Angel

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Standing Angel Hareketini Öğren

Egzersiz bandının ortasında topuklar birbirine bitişik ayak parmakları dışarıyı gösterecek şekilde ayakta durun, egzersiz bandını kalçanın kenarlarına getirin. Egzersiz bandını her iki elinizle hafif gergin biçimde tutun ve nefes alarak başlayın.

Nefes verin ve karnı içeri çekin, egzersiz bandını kulaklar seviyesine kadar çekin vücudunuz T biçimini alsın. Nefes alın ve omuzları düşürüp başlangıç pozisyonuna geri dönün. Egzersizi on kez tekrar edin.

Egzersizi farklı şekilde egzersiz bandını kulaklar seviyesinden daha yukarıya kaldırarak değişik şekilde de uygulayabilirsiniz. Aynı egzersizi baş parmaklarınız aşağı bakacak şekilde de yapabilirsiniz ancak bu şekildeyken kollarınıza doksan dereceden fazla açı vermeyin.

YORUMLAR