Standing Hip Abduction With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Standing Hip Abduction With Band Hareketini Öğren

Bandın iki ucundan tutun ve ayaklarınızı kalça genişliğinde açarak bandın üzerine yerleştirin, ayak parmaklarınız ileriyi göstersin. Sırtınızı dik ve düz tutun, karın kaslarınızı hissedin, bacaklarınız düz ve kollarınız iki yanda olsun. Sol bacağınız üzerine ağırlığınızı verin, dizleriniz yumuşak olsun.

NEFES VERME: Direnç bandını kullanarak sol uyluğunuz yardımı ile sağ ayağınızı dışa doğru itin. NEFES ALMA: Yavaşça bacağınızı ortaya doğru getirin ve bir seti tamamlayın. Dengenizi koruyarak bu yönde egzersizi tamamlayarak diğer bacağa geçiniz.

Karın kaslarınızı sıkın, dizleriniz dengede ve yumuşak olsun, dengenizi sürdürmenize yardımcı olmak için gözünüzü bir noktaya odaklayın. Ayak parmaklarınızı ileriyi gösteren biçimde tutun dışarıyı değil. Kolaylaştırmak için, her tekrardan sonra denge için bacağınızı geri yere getirin. Eğer gerekli olursa denge için duvar veya sandalyeye tutunun.

YORUMLAR