Standing Hip Adduction On Cable Cross Machine

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Standing Hip Adduction On Cable Cross Machine Hareketini Öğren

İstediğiniz eğırlığı seçin. Makinanın sol yanına doğru ayakta durun ve en düşük konuma ayarlayın. Ayak güvenliğini sol ayak bileğinize yerleştirin. Karın kaslarınızı hissedin ayaklarınız kalça genişliğinde olsun, eller belinizde ve ayaklar sağ ayak üzerinde dengeli olsun. Ayağınız gergin bir şekilde sol bacağınızı yerden kaldırın.

NEFES VERME: İki bacağınızıda düz tutun, uyluğunuzu bacağınızı orta kısma çekmek için kullanın. NEFES ALMA: Yavaşça sol bacağınızı yana doğru getirin, başlangıç noktasına gelin ve bir seti tamamlayın. Tüm seti bitirdiktan sonra diğer bacağınıza geçin.

Belinizi düz tutun ve bükülmediğinden emin olun. Başınızı ve bıynunuzu desteklemek için tahat tutun. Karın kaslarınıza odaklanın, sadece üst vücudunuza değil ve yavaşça kaldırın.

YORUMLAR