Standing Hip Adduction With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Standing Hip Adduction With Band Hareketini Öğren

Bandın bir ucunda bir yuvarlak yapın ve sol ayak bileğinizi içine yerleştirin. Bandın diğer ucunu sağ elinizle tutun. Sağ ayağınız bandın üzerinde ayakta durun, karın kaslarınızı hissedin, sağ eliniz belinizde ve dizleriniz yumuşak olsun. Sadece sol bacağınızı yerden kaldırın, ayaklarınız gergin olsun.

NEFES VERME: İki bacağınızı düz tutun, sağ bacağınızı çapraz olarak kaldırmak için iç uyluğunuzu kullanın. NEFES ALMA: Yavaşça sağ bacağınızı yana getirerek başlangıç pozisyonuna geri dönün ve seti tamamlayın. Bu bacağınızda egzersizi tamamladıktan sonra diğer bacağınıza geçin.

Karın kaslarını sıkı tutun, dizleriniz yumuşak olsun ve dengenize yardımcı olması için belli bir noktaya bakışınızı odaklayın. Yana doğru hareket etmeyin. Kolaylaştırmak için, bacaklarınızı yakın tutun ve bandın uçlarını tutun. Zorlaştırmak için, çalışan bacağınızı yakın tutun, bandın sonuna doğru direnç artacaktır.

YORUMLAR