Standing Hip Flexion On Cross Machine

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Standing Hip Flexion On Cross Machine Hareketini Öğren

İstediğiniz ağırlığı seçiniz. Ayakta bacağınızı makinanın sol tarafına yakın tutun ve en düşük seviyeye ayarlayın. Sağ ayak bileğinizi sağ bant kayışı içine güvenli bir şekilde yerleştirin. Sol bacağınızı uzatın ve sağ bacağınız arkada açık olsun. Karın kaslarınızı hissedin ve ağırlığınızı sağ bacağınızda dengeleyin. Sol bacağınızı yerden kaldırın ve ayaklarınız rahat bir biçimde olsun.

NEFES VERME: Sol dizinizi yere paralel olacak şekilde kaldırın. NEFES ALMA: Yavaşça başlangıç pozisyonuna geri dönün( bacaklarınız geniş bir biçimde açık) ve bir seti tamamlayın. Tüm seti bitirdikten sonra diğer bacağınıza geçin.

Belinizi düz bir biçimde tutun, bükülmediğinden emin olun. Başınızı ve boynunuzu desteklemek için rahat bir pozisyonda tutun. Karın kaslarınızı kullanın sadece üst bedene odaklanmayın.

YORUMLAR