Standing Leg Curls On Cable Cross Machine

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Standing Leg Curls On Cable Cross Machine Hareketini Öğren

İstediğiniz ağırlığı seçiniz. Ayakta bacağınızı makinanın sol tarafına yakın tutun ve en düşük seviyeye ayarlayın. Sol ayak bileğinizi sağ bant kayışı içine güvenli bir şekilde yerleştirin. Karın kaslarınızı hissedin ve ağırlığınızı sağ bacağınızda dengeleyin. Sol bacağınızı yerden kaldırın ve ayaklarınız rahat bir biçimde olsun. Ellerinizle kalçanıza hafifçe destek olun ve sağ bacağınızla destekleyin. Ayağınızı yerden kaldırın ve ayaklarınız rahat bir şekilde olsun.

NEFES VERME: Uyluk ve dizlerinizi birlikte tutun, sol bacağınıı kıvırın ve sol dizinizinde kalçaya doğru kıvrılmasına izin verin. Nefes alma: Yavaşça başlangıç pozisyonuna geri dönün ve bir seti tamamlayın.

Denge gerekli ise dengede tutun. Dizlerinizi yumuşak tutun, karın kaslarınızı hissedin ve gözlerinizi denge için sabit bir pozisyona odaklayın. Sadece kaldırılabilir ağırlık kullanın. Hareketler sırasında yana doğru hareket etmeyin.

YORUMLAR