Standing Overhead Triceps Extension With Medicine Ball

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Standing Overhead Triceps Extension With Medicine Ball Hareketini Öğren

İki eliniz ile küçük plates topunu tutunuz ve sırtınız düz ayakta durun, omuzlarınız rahat, karın kaslarınızı hissedin, bacaklar düz ve ayaklarınızı kalça genişliğinde açarak yerleştirin. Kollarınızı düz başınızın üzerine doğru uzatın.

NEFES ALMA: Üst kolunuzu başınıza doğru yakın tutun, topu geriye doğru düşürmek için dirseklerinizi geriye doğru 90 derece bükülü olsun. NEFES VERME: Yavaşça dirseklerinizi başlangıç pozisyonuna getirin ve hareket setini tamamlayın.

Omuzlarınızı kulak mesafesinden uzakta ve her zaman rahat tutun. Karın kaslarınızı hissedin, sırtınızı düz olsun ve belinizin bükülmesine izin vermeyin. Üst kolunuzun sabit olduğunu düşünün böylece kol kaslarınızı daha iyi tutmuş olursunuz.

YORUMLAR