Triceps Lifts With Band

Egzersiz
 
kg
dk
- kcal

Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar

Triceps Lifts With Band Hareketini Öğren

Her iki elinizle bandı uçlarından tutun, ayaklarınızı kalça genişliğinde açın. Sırtınız düz ayakta durun, karın kaslarınızı hissedin, kollarınız iki yanda ve avuç içleriniz birbirine baksın. Dizler hafifçe bükülü ve sırtınız düz, kalçanız hafif öne doğru bükülü olsun.

NEFES VERME: Vücudunuzun iki yanında kollarınızı düz ve vücudunuza yakın tutun, ellerinizi arkanızda tavana doğru kaldırın. NEFES ALMA: Yavaşça kollarınızı indirerek başlangıç noktasına gelin ve bir hareket setini tamamlayın.

Sırtınızı yuvarlak hale getirmeyin. Belinizi korumak için karın kaslarınızı tutun. Bileklerinizi düz ve ön kol ile paralel olarak tutun. Kolaylaştırmak için, bacaklarınızı bir arada tutun( bandın ortasında olsun) daha az direnç oluşturur. Zorlaştırmak için, bacaklarınızı geniş bir biçimde açın, kollar yakın, daha fazla direnç oluşturur.

YORUMLAR